Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Nawet ja kgo znajdą to mogę się założyć, ze gościu całą winę zrzuci na chłopca, ze niby sam mu wlazł pod koła. I kto mu udowodni że było inaczej jak nawet świadków mogło nie być? Dostanie taki sk..syn kilkanaście lat posiedzi kilka na koszt podatnika i będzie się śmiał że mu się udało wywinąć.
dokładnie... nikt mu nie udowodni że było inaczej.. nawet jeśli był piajny to juz wytrzeźwiał... nic nie wróci Sylwkowi życia... miejmy nadzieje że ten Skur*** trafi za kratki na dożywocie;/ jeśli to teraz czytasz to wiedz że prędzej czy później cię dopadną cioto i zgtnijesz w więzieniu!!!!!! a propo troche zgadzam sie z tym że to wina dyrekcji ale z drugiej strony to sam dyrektor był szantarzowany ;/ bo to dzieciaki z je***ych Piotrowic zachciały sobie chodzić do klasy D i poskarzyły się rodzicom Ci natomiast poszli do Dyra i zrobili mega awanture... niech teraz wiedza ze sie skoncza dobre czasy dla tych idiotów i bedzie normalna droga... i moze nikt wtedy nie zginie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia napisał:
Co wy w ogóle chcecie od tych rodziców??? Chłopak nie miał 8 lat żeby prowadzić go za rękę do szkoły, jak większość dzieci chodzi do szkoły piechotą mogło to się przydarzyć każdemu!!! Za złe powinniśmy mieć tylko i wyłącznie kierowcy, że uciekł z miejsca wypadku!!! Tragedia.
Nie rozumiesz słowa co znaczy niepełnoletność... jeżeli dziecko nie ukończyło 18. roku życia to rodzice powinni dbać o dziecko, bo kto odpowiada za jego opieką? Bóg? Nie! Tylko rodzice i osoby, które są opiekunami tego dziecka. Dopiero osoba, która ukończy 18. roku życia odpowiada za siebie. Dodam, że winni są również drogowcy czyli Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, bo ta droga "chyba" należy do nich tak? Jeżeli tak to dlaczego nie wybudowali chodniki? Czy nasze drogi spełniają normę UE? Otóż nie. Ot to cała Polska i cała nasza "ukochana" polityka Polski. PS. Ale każdy wie, że winny jest kierowca, który potrącił dziecko. Być może złapią pirata drogowego lub nie, a jeżeli tak to pójdzie siedzieć i wyjdzie. Pytanie jest takie jaki jest w ogóle sens? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak k***a są przystanki, to dzieci powinny tam stać i czekać na autobus szkolny, a nie do jasnej cholery przechodzić przez taką ruchliwą jezdnię, na przeciwny przystanek ! Zacni kierowcy nie mają ochoty stawać i brać uczniów?? To jest ich zasrany obowiązek, a Pan Szanowny Dyrektor nie dba o bezpieczeństwo uczniów! Gdzie jest jakiekolwiek przejście dla pieszych? Światła? Ludzie!!! Przecież tu jest tysiące ludzi, którzy mogą właśnie spotkac się z takim losem?? Gdzie jest Pan Szanowny Wójt, który powinien zainteresować się właśnie przejściem dla pieszych??!! Chodnik??!! Mnóstwo pytań mi się nasuwa na myśl, lecz teraz to już jest zbyteczne.... Klasa D to klasa wyłącznie Bogucin - tak było dobrze... a nie Siuksów wjeb**i !!!! Teraz składam kondolencje dla rodziny. A Wy Drodzy Urzędnicy zastanówcie się, dla naszego dobra. ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalam go jako malego chlopca jak mieszkal jeszcze we wsi niedaleko bogucina tam gdzie moja babcia... szkoda chlopca bo jeszcze cale zycie przed nim moze on by zmienil swiat?! NIEDOWIEDMy SIE JUZ TEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa od jego rodzicow sie odpier...cie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok... chodze do tego samego gimnazjum co Sylwek, znałam go słabo, ale go lubilam... do mnie osobiscie to nie docieralo... nasuwa mi sie jedno pytanie: Gdzie, do cholery, przejscie dla pieszych?? oczywiscie wczesniej mieli to gleboko w powazaniu, wiedz moze teraz o tym pomysla... przynajmiej mam taka nadzieje... byc moze ze ten ktory potracil/zabil chlopca byl po alkoholu... odpier**cie sie od rodzicow! przykro mi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
netix napisał:
nasuwa mi sie jedno pytanie: Gdzie, do cholery, przejscie dla pieszych??
Dziecko drogie, przejście dla pieszych nie gwarantuje bezpieczeństwa bo kierowcy bardzo rzadko ustępują pierwszeństwa pieszym na pasach. To tak samo jakbyś przechodziła w miejscu nieoznakowanym musisz bardzo uważać żeby nie wejść pod koła. Szkoda chłopca, moze gdyby ten s...syn co go potrącił zamiast uciekać udzielił mu pomocy ten dzieciak by przeżył, tu liczy się każda minuta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JustynaLBN napisał:
Co za bydlak mógł to zrobić i UCIEC Z MIEJSCA WYPADKU!!! Dożywocie dla tego ... ... !!! ;/ Biedny chłopak,miał całe życie przed sobą!!! współczuję rodzinie, a szczególnie bratu,który go znalazł w takim stanie:( NIE MOGĘ TEGO POJĄĆ NAWET- ZNAJDZIE TEGO BYDLAKA I ZRÓBCIE COŚ ŻEBY CIERPIAŁ!!!!!!!!!!
POWINIEN CIERPIEĆ TAK JAK TO DZIECKO ,KTÓRE MIAŁO CAŁE ŻYCIE PRZED SOBĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy przejrzeć zapis monitoringu z krzyżówek wylotowych na warszawskiej i oszacowac czas w którym mogło dotrzeć do punktu A z punktu B, lub z punktu B do punktu A w zależności gdzie miał miejsce ten wypadek. Jeśli na danym nagraniu bćdzie zielone auto to chyba nie problem ustalić właściciela po tablicach rejestracyjnych i zbadać ewentualne uszkodzenia pojazdu. Oczywiście sprawca wcale nie musiał daną drogą jechac ale jest to zawsze jakiś slad, lepiej szukać a nie rozłożyć ręce i czekać az ktos zadzwoni z informacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jasne ze nie, ale dlaczego do tego dopuscil w takim razie????
A ciebie palancie dopuścił do głosu,też dziwne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął tak tragiczną śmiercią... Mój kolega z klasy. Nadal nie dowierzam wczorajszym wydarzeniom. Widocznie brak uczuć tego idioty nie pozwolił mu ponieść konsekwencji za to co zrobił Sylwkowi. Jest mi tak cholernie żal. Współczuje rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy ludzie, którzy tamtędy wtedy przejechali, są praktycznie tak samo winni jak ten. co potrącił Sylwka. wszyscy. ich też powinno zżerać sumienie, i to niemożliwe, żeby chociażby ten. co jechał za tym sku***synem nic nie zauważył. to jest nierealne. bo już z daleka było widać, że coś się dzieje, a żadnych służb nie było. ale oczywiście łatwiej było sobie pomyśleć, że przecież kto inny się zatrzyma. Dziś rano, kiedy tata Sylwka przyszedł na przystanek w czasie, gdy my tam czekaliśmy, po prostu nas zatkało. Brakło słów. Bo co było powiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zresztą nawet ten który to zrobił, najpierw by wezwał pomoc, a potem zwiał, to na pewno by się odmieniło zakończenie tej historii... Ja jeszcze nie wierzę, jeszcze to do mnie nie dociera, chociaż są łzy, jest ból, ale jeszcze nie tak duży. Nie wiem, co się ze mną dzieje... to chyba ten szok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra cosie dzieje na tym świecie strach gdziekolwiek wychodzic nawet do szkoły bo można wyjść z domu i już do niego nie wrócić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a gdzie byli rodzice dziecka, no pytam sie gdzie? mogli zabrac dziecku do szkoly swoim samochodem a jak nie maja to poprosic sasiadow przeciez to jeszcze niepelnoletnie dziecko bylo
je***y człowieku;/ rodzice dziecka zapier***aja zeby wycjowac je a ty sie pytasz gdzie byli... zrozum nie zyje dziecko z winy kierowcy... nie rodziców odpier*** sie od nich !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogucin ^^ napisał:
je***y człowieku;/ rodzice dziecka zapier***aja zeby wychowac je a ty sie pytasz gdzie byli... zrozum nie zyje dziecko z winy kierowcy... nie rodziców odpier*** sie od nich !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...